Country bál

Po roce opět srdečně zveme milovníky country hudby, tance i dobré zábavy na tradiční Sokolský country bál, který se uskuteční 17. listopadu 2012 od 20 hodin v naší Sokolovně.

• Stylové oblečení vítáno!
  • V průběhu večera si opět budete moci vyzkoušet vybrané country tance.
  • Ani tentokrát nebude chybět bohatá tombola a občerstvení.
  • Vstupenky budou k zakoupení na místě.
Tento příspěvek byl publikován v kategorii Aktuality, Pozvánky. Uložit trvalý odkaz.

2 komentáře u Country bál

1. eva říká:

Dobrý den,děkujeme za nádhernou atmosféru, jako každý rok, na country bále.Všichni pořadatelé byli velmi příjemní, až jsem si říkala, jestli nejsem někde jinde, než na okraji Prahy. Nejsilnější dojem pro mě byla ,, děvčata- SOKOLKY“ v bistru. Hluboce se jim klaním za širokou nabídku dobrůtek a šikovnost za pultem.
    Dovoluji si se zeptat, na recepty zákusků(hnědy; s tvarohem dvojbarevný; košíčky a ještě byl jeden, ale nemohu si ho vybavit).
    Bohužel 21.1.2017 jsem mimo CŘ, ale určitě pan Vaclav Jelínek nás bude informovat o dalších akcích.
    Ještě jednou děkujeme
    SOKOLKA Eva a Jiří Zavadil

• Karel Jiránek říká:

Děkujeme za zpětnou vazbu, jsme rádi, že se vám náš country bál libil. Dotaz na recepty předám a těším se na shledanou na některé z příštích akcí! Karel Jiránek, člen výboru