22. ročník Velké ceny Gustava Peši se blíží

Tělocvičná jednota Sokol Dolní Chabry zve všechny příznivce běhu na 22. ročník Velké ceny Gustava Peši, který se koná v sobotu 14. dubna 2018 v Drahaňském údolí.  Závodit se bude na tratích od 100 m pro nejmenší děti až po 4,2 km pro dospělé.

Program 22. ročníku Velké ceny Gustava Peši

Dopoledne: závody dětí

Předškolní chlapci a dívky:     2x 50 m*)
l. – 4. třída, chlapci a dívky:   2x 150 m*)
5. – 9. třída, chlapci a dívky:  2x 300 m*)

Přihlášky: 9:30 – 9:45 v místě startu
Start: v 10:00 hod. na konečné autobusu 162 Dolní Chabry

*) 2x znamená tam a zpátky

Odpoledne: závody dospělých

Dospělí muži a ženy všech kategorií: cca 4 200 m

Šatny: v Sokolovně v Měděnecké 17
Přihlášky: 13:00 – 13:30 hod. v Sokolovně v Měděnecké 17
Start: ve 14:00 hod. na konečné autobusu 162 Dolní Chabry

Startovné: děti zdarma, dospělí  50 Kč

Po skončení závodu zveme všechny účastníky do naší Sokolovny na tradiční přátelské setkání s občerstvením spojené s vyhlášením výsledků a předáním cen.

Tento příspěvek byl publikován v kategorii Pozvánky. Uložit trvalý odkaz.

3 komentáře u 22. ročník Velké ceny Gustava Peši se blíží

1. Misa Marsalkova říká:

Take moc dekuji za hezky zavod a atmosferu! Chtela jsem moc poprosit organizatory, zda by nemohli dat vysledky na web. Musela jsem odbehnout k detem a nestihla vyhlaseni ☺ Dekuji!

2. Marek Sobota říká:

Běžel jsem podruhé a moc se mi tento závod líbí. Jsem z Čimic, takže v Drahaňske rokli jsme s partnerkou každou chvíli. Závod má své kouzlo a musím říct, že po zaběhnutí v tempu je dost náročný. Díky moc organizátorům. Atmosféra a občerstvení po závodě je úžasné. Už se těším na jitrničku z 23. Ročníku. Jinak musím říct, že jsem ohromen výsledky ve všech věkových kategoriích. Klobouk dolů před všemi účastníky.

3. Ivan Minchev říká:

Všem, organizátorům, závodníkům, divákům a rozhodčím velké DIK. Je to skvělá trat, krasné počasí a příjemní lide, kteří umí organizovat bežecky závod. Škoda malá účast.
    Děkuji