Cvičení v novém školním roce

Srdečně zveme do svých řad všechny milovníky sportu i v novém školním roce! Cvičit začínáme v týdnu od 9. 9. 2019:

• tenisová školička pro děti od 5 do 15 let (tréninky ve středu odpoledne, zápis se koná ve středu 4. 9. od 16:00 v naší Sokolovně)
  • cvičení mladších žáků (první hodina ve středu 11. 9. od 17:00, přijít lze i bez předchozího přihlášení)
  • cvičení předškolních dětí s rodiči (první hodina ve čtvrtek 12. 9. od 17:00, přijít lze i bez předchozího přihlášení)
  • základy gymnastiky pro dívky od 7 do 15 let (první hodina ve čtvrtek 12. 9. od 18:00, přijít lze bez předchozího přihlášení)
  • kondiční cvičení pro dospělé (první hodina v úterý 10. 9. od 18:00, přijít lze bez předchozího přihlášení)
  • stolní tenis pro dospělé – úterý od 15:00, v jinou dobu po předchozí domluvě

Nenašli jste tu cvičení podle vašich představ? Další sportovní aktivity je možné domluvit přes e-mail info@sokoldolnichabry.cz nebo na tel. 603 316 632, jsme otevřeni všem zajímavým nápadům.

Tento příspěvek byl publikován v kategorii Aktuality, Pozvánky. Uložit trvalý odkaz.